Чоловічий одяг оптом - Легенда Клас

Про компанію

ІСТОРІЯ

Приватне підприємство "Валнас" - відомий виробник чоловічого одягу, було створено на основі 2-ої Львівської швейної фабрики, яка існувала з 1946 р.

Торговими марками нашої компанії є "Legenda Class", "Winiar", "Condor Plus", які добре знані нашим клієнтам високою якістю, бездоганним кроєм, широким асортиментом та конкурентними цінами.

Сезонні колекції розроблені відповідно до останніх світових тенденцій моди, цікаві своїм оригінальним дизайном та свіжістю рішень наших дизайнерів та модельєрів.

Ми використовуємо сучасне обладнання та ексклюзивні технології, що дає нам можливість завжди виправдовувати очікування українських та закордонних клієнтів. Для виробництва вибираємо найкращі тканини та додатки провідних національних та світових виробників.

Ми пропонуємо широкий вибір чоловічого одягу від класичних до ультрамодних моделей, від ділового до молодіжного стилів, це: костюми, піджаки, брюки, пальто, плащі, куртки, сорочки, а також одяг для дітей: шкільна форма, костюми куртки.

Висока якість та комфорт, зручність у повсякденному носінні, практичність та доступні ціни.

ДОСЯГНЕННЯ

Cьогодні ми використовуємо сучасне обладнання від найкращих світових торгових марок, що дає нам можливість справджувати очікування українських, а також закордонних клієнтів.

Це швейні машини німецьких фірм 'Duerkopp Adler" і "Pfaff", японських фірм "Brother", "Juki" та "Yamato", американської фірми "Reece"; це прасувальне устаткування німецької фірми "Brisay" та італійської "Rotondi"; автоматичний розкрій іспанської фірми "Investronica".

Постійна модернізація виробничої бази є запорукою найвищої якості усіх виробів, позаяк чоловічий костюм - це той асортимент одягу, який вимагає найбільш прецизійного виконання. А про вміння пошити чоловічий костюм на найвищому світовому рівні власне і свідчить наша співпраця з відомими закордонними марками моди.